Кабельна Стяжка біла 5×500 EH-K-016 від відомого виробника електротоварів ElectroHouse - хороше кріплення для виконання різних монтажних робіт по зв'язуванню, фіксування, прокладання електропроводів. Широко поширена для застосування в промисловості і в побутовому господарстві. Забезпечує швидкий монтаж за короткий час, не використовуючи для цього ніяких інструментів. Має рифлену ребристу поверхню з обох сторін для протидії ковзання, тертя вздовж пучка проводів при дії вібраційних навантажень. Виготовлена з різновиди поліамідного матеріалу - нейлону, що володіє захисними властивостями від ультрафіолетових променів, загоряння при пожежонебезпечних ситуаціях, зміни температур в діапазоні від 35 до 85 °С і т. д. Затягується і застібається за допомогою блокуючого замку, не має зворотної дії, тому вона не розбирається. Придбати стяжку кабельну від компанії ElectroHouse ви можете на нашому сайті за найбільш оптимальною і прийнятною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 500 мм |
| Довжина стяжки | 0,5 м |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 5х500 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Колір | Білий |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 235,21 ₴



