Кабельна Стяжка біла 8×750 EH-K-017 від виробника високоякісних електротоварів ElectroHouse служить надійним і безпечним кріпленням для проводів або кабелів. Може застосовується при різних монтажних роботах, де зручно її використовувати. В основному, поширюється у використанні при стягуванні, зв'язування, фіксації електропроводів і т. д. Изготавливается из полиамидного огнестойкого материала - нейлона, что придает ей стойкость к разным внешним воздействиям окружающей среды: изменения температуры в диапазоне от -35 до 85 °С, ультрафиолетовое излучение, вибрации, механические нагрузки и т. д. Имеет рифленую ребристую поверхность, предотвращающую трение, в результате не повреждается изоляция электропровода. Благодаря простому фиксирующему замку хорошо держится и не снимается, потому что не имеет никакого обратного хода. Придбати стяжку кабельну від відомого бренду ElectroHouse ви зможете на нашому сайті абсолютно за недорогою ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 750 мм |
| Довжина стяжки | 0,75 м |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 8х750 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Колір | Білий |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 730,15 ₴



