Кабельна Стяжка чорна 3×100 EH-B-001 від знаменитого бренду ElectroHouse гарантує правильне, довготривале і найбільш небезпечне кріплення проводів при різноманітних монтажних роботах. Має можливість сильно зміцнювати, об'єднувати в пучки електропроводи. Використовується майже в усіх галузях промисловості, а ще працює для побутового застосування. Зовсім скоро ставиться без особливих зусиль. Володіє фіксуючим замком, який відмінно блокується і ніяк не повертається назад. Виконаний з поліамідного матеріалу - нейлону, який здатний перенести впливу знаходиться навколо середовища: ультрафіолетові випромінювання, вібраційні, механічні дії, температурні перепади від -35 до 85 °С і т. д. Завдяки своїй рифленої поверхні ліквідує стирання ізоляції кабелів. Купити стяжку кабельну від виробника якісної электропродукции ElectroHouse ви можете на нашому веб-сайті за кращу і недорогу вартість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина стяжки | 0,1 м |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 3х100 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 19,34 ₴



