Стяжка кабельная чёрная 3×150 EH-B-002 от изготовителя качественных электротоваров ElectroHouse работает прочным и безопасным креплением про проводов либо кабелей. Имеет возможность использоваться при разных монтажных работах, где комфортно ее применять. В основном, распространена в применении при затягивании, связывании, фиксации электропроводов и т. д. Робиться з поліамідного вогнетривкого матеріалу - нейлону, що дає їй стійкість до різних зовнішніх дій знаходиться навколо середовища: зміни температури в діапазоні від 35 до 85 °С, ультрафіолетове випромінювання, вібрації, механічні навантаження і т. д. Володіє рифленою ребристою поверхнею для запобігання тертя, в результаті ніяк не пошкоджується ізолювання електропроводи. Завдяки звичайному фіксуючого замку відмінно тримається і не знімається, тому не має ні найменшого оборотного ходу. Купити стяжку кабельну від знаменитого бренду ElectroHouse ви можете на нашому веб-сайті абсолютно по недорогій вартості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина стяжки | 0,15 м |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Не містить галогенів, Стійкість до вібрації, Стійкість до УФ |
| Розмір | 3х150 мм |
| Температурний діапазон | -35 ... +85°С |
| Тип | Хомути (стяжки) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 28,35 ₴



