Компанія ElectroHouse пропонує звернути свою увагу на ізолюючу стрічку жовтого кольору з товщиною плівки 0,15 мм, шириною 18 мм, довжиною 17м. Виготовлена з полівінілхлоридного матеріалу з одностороннім покриттям нетоксичного клею без різкого запаху. Володіє такими корисними властивостями: здатність витримувати високу напругу, стійкість до перепадів температур в діапазоні від мінус п'ятдесяти до плюс сімдесяти градусів за Цельсієм, переносити 240% розтягування від свого первісного стану. Важкозаймисті, вологонепроникна і як наслідок часто використовується для вуличних робіт, пов'язаних з електрикою, так як несприйнятлива до складних погодних умов. Продукція відповідає Європейським стандартам і сертифікована в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17 м |
| Розтягнення | 240% |
| Температурний діапазон | -50 ... +70°C |
| Тип | Ізолента |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 25,08 ₴




