Зверніть свою увагу на ізолюючу стрічку ElectroHouse зеленого кольору з товщиною плівки 0,15 мм, шириною 18 мм, довжиною 17м і одностороннім покриттям не токсичного клею без різкого запаху. Характеризується хорошою еластичністю і розтяжністю, яка становить 240% від початкового розміру. Необхідна для усунення обривів, ізолювання електричних проводів, фіксації, монтажу, закріплення упаковки і так далі. Важливі експлуатаційні властивості: здатність витримувати велике струми, стійкість до перепадів температур в діапазоні -50 ... +70°C, відрізняється вологонепроникністю, тому застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт, пов'язаних з високою напругою, при будь-яких погодних умовах. Компанія ElectroHouse гарантує надійність своїх товарів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17 м |
| Розтягнення | 240% |
| Температурний діапазон | -50 ... +70°C |
| Тип | Ізолента |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 25,08 ₴




