Компанія ElectroHouse пропонує ізолюючу стрічку власного виробництва. Вона має вигляд мотка червоного кольору, виготовленого з полівінілхлоридного складу з одностороннім покриттям нетоксичного клею без різкого запаху. Її габарити: товщина плівки 0,15 мм, ширина 18мм, довжина 17м. Здатна витримувати розтягування в 240% від свого початкового розміру. Створює герметичність в місцях стику різноманітних предметів при здійсненні ремонтних і електромонтажних дій, а також у разі захисту то всіляких впливів. Застосування даного матеріалу рекомендується, коли необхідно ізолювати дроти під напругою, для забезпечення надійної ізольованості треба намотувати ізолюючу стрічку в три витки. Продукція відповідає всім Європейським стандартам і сертифікована в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17 м |
| Розтягнення | 240% |
| Температурний діапазон | -50 ... +70°C |
| Тип | Ізолента |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 25,08 ₴




