Компанія ElectroHouse пропонує звернути увагу на ізолюючу стрічку синього кольору власного виробництва, виготовлену з полівінілхлоридного матеріалу з одностороннім покриттям не токсичного клейового складу. Її розміри становлять 0,15 мм х 18мм х 50м, не підтримує горіння, володіє хорошою еластичністю і розтягуванням 240% від початкового стану, вологонепроникність і стійкість до перепадів температур в діапазоні від мінус п'ятдесяти до плюс сімдесяти градусів за Цельсієм дає можливість застосовувати її на вулиці. Стрічка застосовується для усунення обривів, ізоляції оголених проводів, фіксації, монтажі, упаковку і так далі. Прекрасно тримається на гладких поверхнях, таких як пластмаса, скло, плитка, картон, метал. Продукція відповідає всім Європейським стандартам і сертифікована в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 м |
| Розтягнення | 240% |
| Температурний діапазон | -50 ... +70°C |
| Тип | Ізолента |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 67,89 ₴




