Шина нульова 6х9 24/2 EH-BT692402 від компанії "ElectroHouse" призначена для електричного і механічного з'єднання нульових захисних і фазних провідників. Вона має два отвори для установки розташовані по краях шини. Встановлюється на ізолятор. Цей виріб відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю. Відповідає світовим і європейським стандартам якості.На сьогоднішній день просто неможливо уявити збірку електрощита без застосування подібних пристроїв. Адже використання цього виробу істотно полегшить роботу електриків і зробить її більш безпечною. Если раньше надежная и безотказная работа УЗО обеспечивалась установкой отдельно взятых нулевых шин к каждому отдельно взятому устройству защитного отключения, то теперь можно подвести общий нулевой провод к шине и уже с нее развести от созданного таким образом блока к прочим составным частям созданной системы. Благодаря этому повышается надежность и безопасность всей системы в целом.Конструктивно эта модель представляет собой токопроводящую жилу без изоляции. Токопроводящая жила изготовлена из электротехнической латуни и содержит в себе отверстия с зажимными винтами для крепления в ней проводников (24 кабельных вывода) и имеет длину 162 мм, ширину 6 мм и высоту 9 мм . Диаметр отверстий для монтажа проводников 5 мм.Номинальное напряжение для этой модели - 400В. Номинальный ток - 100А. Рабочая температура для этого изделия от -40 до 50оС при среднем значении относительной влажности не более 90%. Для тривалої і надійної експлуатації навколишній повітря не повинен бути засмічений парами солей, корозійними або воспламеняющими газами.Для забезпечення якісного з'єднання, а також спрощення подальшого обслуговування, шина виконана єдиним струмопровідним елементом. Її монтаж простий і не займає багато часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Клемні колодки |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | 162 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість кабельних висновків | 24 |
| Макс. перетин приєднаних провідників | 1,5-10 мм2 |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Гвинтовий |
| Номінальний струм In | 100 A |
| Робоча напруга | до 400 В |
| Переріз шини(мм) | 6х9 мм2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
- Ціна: 90,68 ₴




