Лампа Діодна "LED TUBE - 150" 24W 150 см T8 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | G13 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 216 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДШХВ) | 1500 мм * 26 мм |
| Світловий потік (лм) | 2400 lm |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 195° |
| Температура кольору, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227,64 ₴



