Стрічка світлодіодна LED "COLORADO" (220-240V) вологозахищена 3000К ціна вказана за 1м
- Немає в наявності
- Код: 081-006-0001-010
78,78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стрічка світлодіодна LED "COLORADO" (220-240V) вологозахищена 3000К ціна вказана за 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1 м. |
| Кількість в упаковці | рулон — 50 метрів |
| Потужність | 5 W (1 м ) |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 18 мм* 5 мм |
| Світловий потік | 1100 Lm (1 м) |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Степінь захисту, IP | IP 65 (вологозахищена) |
| Тип світлодіодів | SMD LED (35*28) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | 3000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78,78 ₴








