Прожектор світлодіодний з датчиком "PUMA/S-30" 30W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Вбудований датчик руху |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 210 мм * 182 мм * 62 мм |
| Світловий потік | 1500 lm |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487,90 ₴



