Прожектор світлодіодного "PANTER-200" 200W 6400K, 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1600 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 314 мм * 418 мм |
| Світловий потік | 15000 Lm |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 40° |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 6400K, 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 056,20 ₴



