Підсвічування синтаксису для дзеркал-картину led "LORI-6" 6W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 300 мм * 180 мм * 210 мм |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Колір | Хром |
| Температура кольору, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴



