Прожектор світлодіодного "PUMA-300" 300W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 2400 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Матеріал корпусу | метал, стекло |
| Потужність | 300 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 395 мм * 312 мм * 95 мм |
| Світловий потік | 15000 Lm |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Степінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 517,90 ₴



