
Обігрівач настінний плівковий інфрачервоний "Картина подвійна. Міст", 220 Вт. "Сейм"
- Немає в наявності
- Код: 12
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Іноваційний настінний плівковий інфрачервоний обігрівач"Картина" - це ідельне рішення для індивідуального обігріву людини. Обігрівач можна з легкістю використовувати вдома, на работі та в офісі, де він створить затишок та тепло, а також привнесе стильний акцент у вашом інтер'єр. Потужність: 220 Вт+-10% Напруга живлення: 220 Вольтів+-10%, 50Гц Температура поверхні обігрівача - не більше 65*С Довжина кабелю: 120 см Габарити: 100 х 61см Вага нагрівача: 240 г Гарантія: 24 місяці Термін служби: > 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 75 град. |
| Потужність обігріву | 220 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



