Реле струму EPP-619, 220В, 0,6-16А
Призначення: реле струму призначене для контролю значення сили струму у вимірюваних колах. Якщо значення сили струму перевищить встановлене, контакти реле перейдуть у замкнений стан.
Дія: за допомогою потенціометра встановлюється значення сили струму вимірюваного кола, при перевищенні якого контакти реле замкнуться (позиція 11-12). Розмикання контактів (позиція 11-10) відбудеться автоматично у випадку зниження значення сили струму нижче встановленого.
Схема підключення:


Характеристики Реле РС-619: |
|
| Напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Поріг спрацювання | 0,6 - 16 А |
| Споживана потужність | 0,4 Вт |
| Затримка спрацювання | 0,5 - 10 с |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 2,5 мм^2 |
| Гистерезис | 10% |
| Затримка повернення | 0,5 с |
| Розмір | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна температура зберігання | -25 град. |
| Максимальна температура зберігання | 50 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴





