Продавець ТОВ "ГРУПА "ТЕХНОДНІПРО" розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
289 відгуків
+380 (67) 561-39-09
+380 (50) 557-95-95
ул. Философская, 16, Дніпро, Україна
Кошик
ТОВ "ГРУПА "ТЕХНОДНІПРО"

Абонентский терминал Mercury ONU1401KB EPON ONU, 1GE+3FE+WIFI

  • В наявності 1000 од.
  • Код: 1551

1 800 

Абонентский терминал Mercury ONU1401KB EPON ONU, 1GE+3FE+WIFI
Абонентский терминал Mercury ONU1401KB EPON ONU, 1GE+3FE+WIFIВ наявності 1000 од.
1 800 
+380 (67) 561-39-09
  • +380 (50) 557-95-95
+380 (67) 561-39-09
  • +380 (50) 557-95-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Технічні характеристики

Інтерфейс EPON, одномодовий SC/одноволокно, симетричний 1,25 Гбіт/с
Довжина хвилі Tx 1310nm, Rx 1490nm
Роз'єм оптичного інтерфейсу: SC
Автоматичний адаптивний Ethernet інтерфейс 4 порти, роз'єми RJ45: 10/100/1000Mbps,Full Duplex/Half Duplex
Сумісна мережа WLAN з IEEE802.11b/g/n, 2R2T, 300Mbps, одна внутрішня антена
Індикатори 5 індикаторів для стану електроживлення, порту PON та Ethernet порту.
Джерело живлення постійного струму: + 12 В, зовнішній адаптер змінного струму
Споживання електроенергії ≤ 3 Вт
Умови експлуатації: Температура роботи: -5 ~ + 55 ℃
Робоча вологість повітря: 10 ~ 90% (без конденсу)
Умова зберігання: Температура зберігання: -30 ~ + 60 ℃
Зберігання вологості: 10 ~ 90% (без конденсу)
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникB&G
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін1
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 800 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner