Продавець ТОВ "ГРУПА "ТЕХНОДНІПРО" розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
289 відгуків
+380 (67) 561-39-09
+380 (50) 557-95-95
ул. Философская, 16, Дніпро, Україна
Кошик
ТОВ "ГРУПА "ТЕХНОДНІПРО"

SFP модуль Merlion 1.25G 1550nm 3Km WDM LC

  • В наявності 1000 од.
  • Код: 16957

450 

SFP модуль Merlion 1.25G 1550nm  3Km WDM LC
SFP модуль Merlion 1.25G 1550nm 3Km WDM LCВ наявності 1000 од.
450 
+380 (67) 561-39-09
  • +380 (50) 557-95-95
+380 (67) 561-39-09
  • +380 (50) 557-95-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Основні
ВиробникMerlion
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін12
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 450 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner