Продавець ТОВ "ГРУПА "ТЕХНОДНІПРО" розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
289 відгуків
+380 (67) 561-39-09
+380 (50) 557-95-95
ул. Философская, 16, Дніпро, Україна
Кошик
ТОВ "ГРУПА "ТЕХНОДНІПРО"

Патчкорд оптический наружный SC/UPC-SC/UPC, волокно G657a2, фигура 8 со стальными прутами, оболочка PE, 300м

  • В наявності 1000 од.
  • Код: 21101

1 272 

Патчкорд оптический наружный SC/UPC-SC/UPC, волокно G657a2, фигура 8 со стальными прутами, оболочка PE, 300м
Патчкорд оптический наружный SC/UPC-SC/UPC, волокно G657a2, фигура 8 со стальными прутами, оболочка PE, 300мВ наявності 1000 од.
1 272 
+380 (67) 561-39-09
  • +380 (50) 557-95-95
+380 (67) 561-39-09
  • +380 (50) 557-95-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип коннекторов: SC/UPC
Вносимые потери коннектора, дБ: ≤0,3
Тип кабеля: FTTH
Тип волокна: G657a2
Цвет оболочки: Черный
Размеры кабеля, мм: 2.0(±0.1)*5.2(±0.1)
Минимальный радиус изгиба, мм: 15
Затухание в кабеле, дБ/км: ≤0.4 при 1310 нм, ≤0.3 при 1550 нм
Максимальное натяжение, кН: 0,5
Диапазон рабочих температур, °C: -20 ~ +60
Характеристики
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін6
ВиробникVoltronic
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 272 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner