Прожектор світлодіодний "OSELO-100" 100W 6400K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДШХВ) | A 240 мм *B 210 мм *C 38 мм |
| Світловий потік (лм) | 10000 Lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943,74 ₴





