Драйвер 48W 600mA 60-85V для LED панелі (EH-DRV-48)
Драйвер для LED панелей 48 Вт від компанії Electro House призначений для живлення різних світлодіодних пристроїв від мережі змінного струму. До нього можуть бути під'єднані LED-панелі, різні світлодіодні освітлювальні прилади, світлодіодна стрічка та інші пристрої, що потребують живлення фіксованим струмом.
Світлодіодний драйвер EH-DRV-48 стабілізує струм, що протікає через ланцюг світлодіодів, що дає змогу LED пристрою пропрацювати гарантований виробником час. Крім високої стабільності вихідного струму, цей пристрій має захист від короткого замикання та перевантаження. Також вирізняється компактністю і невеликою вагою. Його можна використовувати з відповідним пристроєм, до комплектації якого не входить блок живлення, або ж у заміну того, хто вийшов із ладу аналогічного LED драйвера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист (IP) | IP44 |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Вихідна напруга | DC 60-85 V |
| Вихідний струм | 600mA |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вхідна напруга | 175-265V |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
- Ціна: 227,48 ₴





