Регулятор температури цифровий програмований RT-826 (РТ-820М)
16 А, діапазон регулювання температури від -25°С до +130°С, з зондом
Для промисловості.
Призначення: цифрові програмовані регулятори температури призначені для керування нагрівальним і холодильним обладнанням з метою підтримання постійної температури навколишнього середовища і температури речовин у промислових системах з можливістю керування технологічними процесами.
Дія: регулятор реалізує вибраний режим роботи, спираючись на значення температури, гістерезису, затримки спрацювання та інших параметрів, вказаних користувачем.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В |
| максимальний струм навантаження | 16 A |
| максимальний струм котушки контактора | 3 A |
| максимальна потужність нагрівального пристрою (тен, радіатор) | 2000 Вт |
| контакти вихідного реле | 1 перемикаючий |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +130°С |
| гістерезис регульований | від 1°С до 30°С |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту реле | IP40 |
| ступінь захисту клем | IP20 |
| габаритні розміри | 2 модулі типу S (35 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Функціональні особливості:
- вибір режиму роботи: нагрівання або охолодження
- аварійна сигналізація виходу, якщо значення температури більше ніж на 5°С за встановлене: миготіння табло з частотою 1 Гц, включення аварійної сигналізації (клеми 7-8, виходи витік-стік польового транзистора з допустимою напругою 50 В і струмом до 100 А)
- контроль справності датчика з індикацією на табло несправності
- температурна корекція параметрів датчика
Також на нашому сайті ви можете замовити:
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Напруга | 220 В |
| Ручний режим роботи | Ні |
| Ступінь захисту IP | 40 |
- Ціна: 1 716 ₴













