Регулятор температури цифровий програмований СРТ-15T (CRT-15T)
Межі регулювання від 0°С до +400°С, з зондом.
Для промисловості.
Призначення: цифрові програмовані регулятори температури призначені для керування нагрівальним і холодильним обладнанням з метою підтримання постійної температури навколишнього середовища і температури речовин у промислових системах з можливістю керування технологічними процесами.
Дія: регулятор забезпечує виконання вибраного алгоритму роботи виходячи із значень температури, гістерезису, затримки спрацювання та інших параметрів, вказаних користувачем.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 100 - 220 В~ |
| максимальний струм навантаження | 3 A |
| контакт вихідного реле | 1 перемикаючий |
| максимальний струм навантаження аварійного виходу | 1 A |
| контакти аварійного виходу | 1 замикаючий |
| діапазон регулювання температури | від 0°С до +400°С |
| установка PID | |
| пропорційна частина Р | 0-100 |
| інтегральна частина І | 0-255 |
| диференціальна частина D | 0-255 |
| гістерезис регульований | від 0°С до 100°С |
| точність показань | 0,5°С±1 цифра |
| корекція | ±14°С |
| споживана потужність | 1 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| діапазон робочих температур | від -10°С до +40°С |
| габаритні розміри | 48х48х86 мм |
| монтажний отвір | 45х45 мм |

Функції регулятора:
- панель управління, за допомогою якої здійснюється програмування та моніторинг роботи пристрою
- регулятор PID (пропорційно-інтегрально-диференціальний)
- функція автоматичної установки регулятора PID
- УВАГА - встановлюється поріг температури спрацьовування сигналізації
- свідчення заданої температури
- покази поточної температури
- додатковий вихід спрацювання сигналізації - контакти на замикання
- КОРЕКЦІЯ - усунення похибки показань регулятора за допомогою еталонного термометра
- блокування налаштувань
Зонд для СРТ-15Т:

| Технічні характеристики: | |
| призначення | СРТ-15Т |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 3 435 ₴



