Регулятор температури цифровий програмований CRT-04 (СРТ-04)
Межі регулювання температури від 0 до +60 ° С, з зондом.
Для приміщень.
Призначення:
Цифрові програмовані регулятори температури CRT-04 призначені для керування нагрівальним і холодильним обладнанням з метою підтримання постійної температури навколишнього середовища і температури речовин у промислових системах з можливістю керування технологічними процесами.
Дія:
Час роботи і задана температура визначаються програмою, створеної користувачем. У регуляторі CRT-04 є вбудований календар і годинник реального часу, які роблять можливими включення і вимикання керованого пристрою в циклах: добовому, тижневому, у робочі (Пн. - Пт.) або в вихідні (Сб. - Нд.) дні.
Технічні характеристики Регулятора температури CRT-04 (СРТ-04): |
|
| напруга живлення | 220 В |
| максимальний струм навантаження | 16 А |
| контакти вихідного реле | 1 перемикаючий |
| діапазон робочих температур | від 0°С до +60°С |
| гістерезис регульований | від 0°С до 10°С |
| точність установки | 0,1°С |
| корекція | ±5°С |
| точність вимірювання | ±1°С |
| час затримки спрацьовування регульоване | від 1 до 15 хв |
| споживана потужність | 1,5 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| діапазон робочих температур | від -20°С до +40°С |
| габаритні розміри | 3 модулі типу S (52,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Функції регулятора:
- панель управління, за допомогою якої здійснюється програмування та моніторинг роботи пристрою
- режими роботи - ОБІГРІВ та ОХОЛОДЖЕННЯ - підтримка заданої температури згідно з запрограмованим годинами та днями тижня
- режим роботи БЕЗПЕРЕРВНИЙ - підтримка однієї заданої температури, реалізованої з попередніх програм з пам'яті регулятора
- режим роботи ВИМІР - покази поточної температури без управління підключеним пристроєм
- можливість запису до 50 програм
- ІНТЕРВАЛ - можливість запису до 8 заданих значень температури
- ЗАТРИМКА - програмований час затримки спрацьовування при проходженні через граничні значення температури
- КОРЕКЦІЯ - усунення похибки показань регулятора за допомогою еталонного термометра
- ДАТЧИК! - візуальна сигналізація аварії датчика температури
- DST - автоматична зміна часу з літнього на зимовий час і назад
- СВІТЛО - визначення режиму підсвічування дисплея
- МОВА - три мови меню регулятора: польська, англійська та російська
Фрагмент меню регулятора СРТ-04:

Зонд РТ-4:
|
|
|
||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 2 682 ₴




