Регулятор температури РТ-823 (RT-823)
Діапазон регулювання температури від +60°С до +95°С.
Призначення: регулятор температури призначений для керування нагрівальним і охолоджуючим обладнанням з метою підтримання постійної температури оточуючого середовища.
Дія: якщо рівень температури контрольованого середовища нижче заданого, то контакти реле 2 - 1 залишаються замкнутими. Ці контакти можуть бути включені в розрив ланцюга живлення нагрівального пристрою. Якщо рівень температури контрольованого середовища вище заданого, тоді замкнені контакти реле 2 - 8, які можуть бути включені в розрив ланцюга живлення охолоджуючого пристрою (наприклад вентилятора).

Датчик температури для РТ-823
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В |
| максимальний струм навантаження | 16 А |
| контакти вихідного реле | 1 перемикаючий |
| діапазон робочих температур | від +60°С до +95°С |
| гістерезис регульований | від 0,5°С до 3°С |
| датчик температури | KTY 10-6 |
| споживана потужність | 1,1 Вт |
| довжина зонда з датчиком | провід 2,5 м |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту пристрою | IP40 |
| ступінь захисту зонда | IP65 |
| габаритні розміри | 2 модулі типу S (35 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Зауваження:
Датчик для РТ-823 виконаний у металевому корпусі, провід датчика - вогнетривкий і стійкий до впливу агресивних середовищ.
Також на нашому сайті ви можете замовити:
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 1 589 ₴











