Регулятор температури РТ-821 (RT-821)
діапазон регулювання температури від -4°С до +5°С.
Призначення: регулятор температури призначений для керування нагрівальним і охолоджуючим обладнанням з метою підтримання постійної температури оточуючого середовища.
Действие: если уровень температуры контролируемой среды ниже заданного, то контакты реле 2 - 1 остаются замкнутыми. Эти контакты могут быть включены в разрыв цепи питания нагревательного устройства. Если уровень температуры контролируемой среды выше заданного, тогда замкнуты контакты реле 2 - 8, которые могут быть включены в разрыв цепи питания охлаждающего устройства (например вентилятора).

Датчик температуры
для
РТ-820, РТ-821, РТ-822
| Технические характеристики: | |
| напряжение питания | 220 В |
| максимальный ток нагрузки | 16 А |
| контакты выходного реле | 1 переключающий |
| диапазон рабочих температур | від -4°С до +5°С |
| гістерезис регульований | від 0,5°С до 3°С |
| датчик температури | KTY 10-6 |
| споживана потужність | 1,1 Вт |
| довжина зонда з датчиком | провід 2,5 м |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту пристрою | IP40 |
| ступінь захисту зонда | IP65 |
| габаритні розміри | 2 модулі типу S (35 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Також на нашому сайті ви можете замовити:
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴












