



Обігрівач настінний плівковий інфрачервоний "Картина. Водоспад", 200Вт
- Немає в наявності
- Код: 21
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Обігрівач настінний плівковий інфрачервоний "Картина. Водоспад", 200Вт
Іноваційний настінний плівковий інфрачервоний обігрівач"Картина" - це ідеальне рішення для індивідуального обігріву людини. Обігрівач можна з легкістю використовувати вдома, на роботі та в офісі, де він створить затишок та тепло, а також привнесе стильний акцент у ваш інтер'єр. Потужність споживання: 200 Вт+-10%+-10% Напруга живлення: 220 Вольтів+-10%, 50Гц+-10%, 50Гц Температура поверхні обігрівача - не більше 75*С Довжина кабелю: 120 см Габарити: 100 х 46 см Вага нагрівача: 200 г Гарантія: 12 місяців Термін служби: > 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сейм |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 75 град. |
| Потужність обігріву | 200 Вт |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



