Обігрівач електричний керамогранітний ЕІК-3060, 320Вт
Обігрівач електричний керамогранітний призначений для обігріву кімнат, офісів, будинків та інших приміщень.
Рекомендована площа обігріву 5-7 м2, але для додаткового локального тепла підходить для будь-якої площі.
Основні параметри та розміри обігрівача ЕІК, 320 Вт:
номінальна потужність 320 Вт;
напруга 220 В;
маса 3,5 кг;
розміри 300 х 600 х 5 мм;
рекомендована площа обігріву 5-7 м2
Обігрівач випромінює м'яке інфрачервоне випромінювання, максимально екологічне для здоров'я, не сушить повітря.
Екологічно чисті інертні матеріали!
Дуже компактний, зручний, тонкий, займає мало місця.
Може переносити куди завгодно навіть дитина, в теплий період легко заховати в/за шафу (ніжки легко демонтуються).
Декоративний вигляд, мінімалізм, підійде до будь-якого інтер'єру!
Обігрівач створить теплу та затишну атмосферу у вашому будинку чи дачі, відмінно підходить для спальні та інших кімнат, робочого місця в офісі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сейм |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність обігріву | 320 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
- Ціна: 1 074 ₴



