

Сушарка для рушників. Обігрівач настінний електричний інфрачервоний "Картина. Водоспад", 200 Вт. "Сейм"
- Немає в наявності
- Код: 56
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інфрачервоний настінний плівковий нагрівач/сушка для рушників "Картина"
за рахунок своєї комплектації можна використовувати, як сушарку для рушників у ванній кімнаті. Він приносить у ванну кімнату приємне здорове тепло та тримає на готові затишні теплі рушники. Елегантну нагрівальну панель можна повісити прямо на стіну. Маючи потужність 200 Вт, він використовує принцип сонячного тепла й безпосередньо нагріває предмети та людей інфрачервоними променями, водночас залишаючись економним.
Потужність споживання: 200 Вт+-10%+-10%
Напруга живлення: 220 Вольтів+-10%, 50Гц+-10%, 50Гц
Температура поверхні обігрівача - не більше 75*С
Довжина кабелю: 120 см
Габарити: 100 х 46 см
Вага нагрівача: 200 г
Гарантія: 24 місяців
Термін служби: > 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сейм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 75 град. |
| Потужність обігріву | 200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



