

Нагрівач настінний плівковий інфрачервоний економний "Картина. Полум'я", 450 Вт. "Сейм" Чорний
- Немає в наявності
- Код: 22_1
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настінний нагрівач інфрачервоний плівковий економний "Картина. Полум'я", 450Вт
Інноваційний настінний плівковий інфрачервоний нагрівач "Картина" - це ідеальне рішення для індивідуального обігріву людини.
Нагрівач можна з легкістю використовувати вдома, на работы чи в офісі, де він створить затишок і тепло, а також привнесе стильний акцент у ваш інтер'єр.
Потужність споживання: 450 Вт+-10%
Напруга живлення: 220 вольтів +-10%, 50 Гц
Температура поверхні нагрівача — не більш ніж 75 °C
Довжина кабелю: 120 см
Габарити: 100 х 63 см
Вага нагрівача: 300 г
Гарантія: 12 місяців
Термін служби: > 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип встановлення | Настінний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 75 град. |
| Потужність обігріву | 450 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Вага | 0.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



