Світильник настінний світлодіодний LED "SPARTA-1" 6W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 6 W |
| Розміри (ДШХВ) | 300 мм х 85 мм х 130 мм |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Температура кольору, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149,96 ₴




