Регулятор температури РТ-800 (RT-800)
Межі регулювання температури від -20°З до + 30°С.
Призначення: регулятор температури RT-800 призначений для контролю і підтримки заданого температурного режиму в приміщеннях, овочесховищах, системах водяного опалення і т. п. шляхом включення/відключення нагрівального або охолоджуючого обладнання за сигналами зовнішнього датчика температури. Виріб RT-800 комплектується датчиком температури RT-823.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В |
| максимальний струм навантаження | 16 А |
| контакти вихідного реле | 1 замикаючий |
| діапазон контрольованих температур | від -20°С до +30°С |
| гістерезис регульований | від 1°С до 30°С |
| датчик температури | KTY 81-210 |
| споживана потужність | 2000 Вт |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 60х125х90 мм |
| тип корпусу | перехідник вилка-розетка |
Також на нашому сайті ви можете замовити:
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість цифрових індикаторів | 2 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір символів індикатора | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴











