

Аккумулятор LP LiFePO4 12V (12,8V) - 230 Ah (2944Wh) (BMS 150A/75A) пластик для ИБП
- Нет в наличии
- Код: 20100
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
• Потужність: 15000Вт
• Точність стабілізації вихідної напруги: ±%6
• Число ступенів автоматичного регулювання: 9
• Робочий діапазон вхідної напруги: 150÷300 В
• Робочий діапазон вихідної напруги: 208÷232 В
• Граничний діапазон вхідної напруги: 60÷310 В
• Час реакції на аварійну зміну напруги: до 20 мс
• Температура теплового захисту: 105°C
• Розміри: 240х380х460
• Вага: 34
Переваги даної моделі:
• швидке реагування на перепади напруги;
• безперервний автоматичний контроль вхідних параметрів;
• ефективний захист від перегріву;
• наочне відображення поточних параметрів;
• міцність конструкції;
• подвійний захист від короткого замикання;
• висока якість складання.
Основні технічні характеристики стабілізаторів Norma:
• Автоматичне відключення від мережі при перевищенні 267 В напруги.
• Режим роботи – безперервний.
• РК-індикатор на три символи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 Ah |
| Вес (кг) | 19 кг |
| Высота | 250 |
| Гарантийный срок | 60 |
| Длина | 480 |
| Контроллер | 12V 4S Dis 150A Ch 75А |
| Минимальное рабочее напряжение | 10 V |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип подключения | T11 (під болт М8) |
| Ширина | 170 |
- Цена: Цену уточняйте



