Гибридный солнечный инвертор (ИБП) LPW-MAXII-8000VA (8000Вт) MPPT 150A OFF GRID
- Нет в наличии
- Код: 20087
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
• Точність стабілізації вихідної напруги – ± 4.5%.
• Число ступенів автоматичного регулювання – 12.
• Час реакції на зміни напруги – 20 мс.
• Автоматичне відключення від мережі при підвищеному вхідній напрузі.
• Мультирівневих захист по струму.
• Режим роботи – безперервний.
• РК-дисплей індикації рівнів вхідного і вихідного напруг.
• Автоматична самодіагностика при включенні електроживлення.
• Робочий діапазон вхідних напруг: 95÷220В
• Робочий діапазон вихідних напруг: 210÷230В
• Граничний діапазон вхідних напруг: 60÷230В
• Температура спрацьовування теплового захисту: 105°C
• Потужність: 15000Вт
• Розміри: 240×380×460
• Вага: 34кг
При використанні стабілізаторів напруги «Оптимум» буде забезпечено:
• автоматичне відключення мережі в разі підвищення значення вхідної напруги до 267 Вольт;
• захист від КЗ і тривалого перевантаження на виході;
• відображення значень вихідної і вхідної напруги;
• індикацію коду помилки в ситуації відключення;
• виключення ризику пошкодження імпульсних джерел живлення при короткочасному зникненні мережі шляхом їх відключення;
• тепловий захист автотрансформатора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 531 мм |
| Длина | 438 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 18.9 кг |
| Выходное напряжение | 230±5% |
| Тип | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Тип индикации | LCD |
| Цвет | білий, чорний |
| Частотный диапазон | 50/60 |
- Цена: Цену уточняйте












