Аккумулятор LP LiFePO4 для ИБП LCD 25,6V - 50 Ah (1280Wh) (BMS 80A/40А) пластик
- Нет в наличии
- Код: 21384
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Застосування
• PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet (10Base-T), ATM-25/52/155
• Мбіт / с, 100VG-AnyLAN, Fast Ethernet (100BASE-TX), Token
• Ring 16/100 Мбіт / с, Gigabit Ethernet (1000BASE-T), Firewire
• 100 Мбіт / с, 10 Gigabit Ethernet (10GBASE-T), ATM LAN 1,2
• Гбіт / с, FC-100-TP
Характеристики:
• Виробник: «Одескабель».
• Тип монтажу; зовнішній
• Довжина; 305 м
• Кількість жил: 8.
• Кількість пар: 4 (кручені пари).
• Діаметр провідника: 0.49 мм.
• Екран: U / FTP.
• Категорія: 5E-SL
• Колір білий.
Типова конструкція
структура кабелю
1. Струмопровідна жила (ТПЖ): мідний дріт
2. Ізоляція: суцільна, ПЕ
3. Пара: два ізольованих провідника, скручених разом з узгодженими кроками і з наступного колірної ідентифікацією:
- пара 1: біло-синя / синя
- пара 2: біло-помаранчева / помаранчева
- пара 3: біло-зелена / зелена
- пара 4: біло-коричнева / коричнева
4. Оболонка: ПВХ, LSZH або LSFRZH
Стандарти / ТУ
Вимога до кабелю: ДСТУ IEC 61156-5, ДСТУ EN 50288-3-1, ТУ У 27.3-05758730-100: 2018
Вимога до кабельної проводці: ДСТУ ISO / IEC 11801, ДСТУ EN 50173-1
Пожежна безпека:
- ПВХ: ДСТУ 4809 до: 2017 (п. 5.1), ДСТУ EN 60332-1-2
- LSZH: ДСТУ 4809 до: 2017 (п. 5.1, 5.3-5.5), ДСТУ EN 60332-1-2, ДСТУ EN 60754-1, ДСТУ EN 60754-2, ДСТУ EN 61034-2
- LSFRZH: ДСТУ 4809 до: 2017 (п. 5.1-5.5), ДСТУ EN 60332-1-2, ДСТУ EN 60332-3, ДСТУ EN 60754-1, ДСТУ EN 60754-2, ДСТУ EN 61034-2
Основні техніко-експлуатаційні характеристики
Температурний діапазон:
- під час монтажу: -10 ° C ... + 60 ° C
- під час експлуатації: -20 ° C ... + 60 ° C
Зусилля розтягування: ≤ 85 N
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50 Ah |
| Вес (кг) | 11.5 кг |
| Высота | 220 |
| Гарантийный срок | 60 |
| Длина | 327 |
| Контроллер | 24V 8S 80A/40А |
| Минимальное рабочее напряжение | 20 V |
| Номинальное рабочее напряжение | 24 |
| Номинальный разрядный ток | 80 A |
| Пусковой ток | 260 A |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип подключения | М8 |
| Ток короткого замыкания | 260 A |
| Ширина | 172 |
- Цена: Цену уточняйте



