
Аккумулятор LP LiFePO4 25,6V - 60 Ah (1536Wh) (BMS 80A/40А) пластик LCD для ИБП
- Нет в наличии
- Код: 23621
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Застосування:
• для офісу, будинку, кафе, ресторану та ін.
• створи затишну атмосферу розвісивши гірлянди по всій кімнаті
• дивись фільми під приємне свічення гірлянд, укутавшись у теплий плед
• розвіш їх на веранді, на вулиці, на фасаді будинку (не бояться вологи)
Характеристики:
• джерело світла – світлодіодний (LED)
• кількість лампочок – 120 шт
• стиль гірлянди – бахрома
• колір свічення – 4 (червоний, зелений, блакитний, жовтий)
• кількість режимів – 1
• довжина гірлянди – 5x0.7м
• ізоляція – чорний
• живлення – від мережі (220 В)
• упаковка – коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 60 Ah |
| Вес (кг) | 20.5 кг |
| Высота | 240 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина | 485 |
| Контроллер | 24V 8S Dis 80A Ch 40A |
| Минимальное рабочее напряжение | 21 V |
| Номинальное рабочее напряжение | 25,6 |
| Номинальный разрядный ток | 50 A |
| Пусковой ток | 260 A |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип подключения | М8 |
| Ток короткого замыкания | 260 A |
| Ширина | 170 |
- Цена: Цену уточняйте



